Страница 1 из 1

Звернення до співробітників ДСО

Добавлено: 24 окт 2006, 15:13
Viktor
Шановні колеги!

Клуб мандрівників „ОХОРОНАТУР” вітає Вас з 54 річницею Державної служби охорони і бажає Вам нових успіхів по службі, гарного настрою та міцного здоров’я.
Наступного року ми будемо відзначати 55 років свого існування. На честь цієї дати Клубом здійснюється експедиція „За 3 моря на Олімп” https://3sea.org.ua , яка передбачає подорож вздовж узбережжя Азовського, Чорного та Мраморного морів і підняття прапорів України та ДСО на священну гору Олімп, яка за древнєгреческою міфологією є місцем перебування богів на чолі з Зевсом.
На сьогодні вже завершено обхід Азовського та пройдена значна частина Чорного морів (узбережжя країн СНД). Експедиція вийшла до берегів Дунаю.
Звертаємось до Вас шановні колеги - генерали та полковники, атестований та вільнонайманий склад, діючи працівники ДСО та ті що у відставці, члени обласних осередків ОФК „Охорона”, до всіх хто поважає активний спосіб життя, приєднатися до нас і під час своєї відпустки в 2007 р. разом здійснити подорож у наступному етапі експедиції. Час його здійснення орієнтовно планується на період між серпнем та жовтнем, завершити не пізніше 29 жовтня 2007 року і буде залежати від складу, бажання та можливостей учасників. Від цього буде залежати і способи пересування.

Шановні колеги! Клуб „ОХОРОНАТУР” пишається тим, що за понад 15 років свого існування, здійснив чимало цікавих подорожей, які сприяли об’єднанню співробітників та підвищенню іміджу Служби. За ініціативою Клубу здійснені незабутні акції „ДСО на вершинах Європи”. В 2003р. підтримане звернення і клуб став Всеукраїнським під назвою ОФК „Охорона”.

Бажаючи зробити традицією зустрічати ювілеї рідної Служби новими нетрадиційними акціями, була розпочата експедиція „За 3 моря на Олімп”.
Звертаючись до тих, хто в свій час з’єднав своє життя з ДСО, і віддав їй частку своєї душі, пропоную підтримати нашу пропозицію і подарувати на честь 55 річчя Служби цю подорож і підняти її прапор на священну гору Олімп.

З пропозиціями звертайтесь сюди на форум робочого сайту експедиції „За 3 моря на Олімп” https://3sea.org.ua , або на Email: s-v-d@list.ru , та за телефонами: 80505629173, або 8(0622)976607- в робочий, та 8(062)3373876 - в вільний час.

З повагою, Голова Клубу, полковник міліції у відставці Слюсаренко В.Д.
24.10.2006

Добавлено: 23 авг 2007, 13:26
Viktor
Начальнику ДГСО при
МВД Украины
генерал - майору милиции
Сидоренко С.Н.

Уважаемый Сергей Николаевич!
Докладываю о том, что командой клуба путешественников „Охранатур” (УГСО при ГУМВД Украины в Донецкой обл.) в период экспедиции вокруг трёх морей: «За три моря на Олимп», посвященной 55-летию Государственной службы охраны Украины, 29.07.2007г. было совершено восхождение на гору Олимп в Греции и подняты флаги Украины и ГСО при МВД Украины на ее вершину гору Митикас.
С вершины, на Ваше имя и имя Сагайдака Ю.В. – начальника УГСО при ГУМВД Украины в Донецкой обл., были посланы sms c поздравлениями всех сотрудников ГСО с 55-летием. В честь юбилея сделаны записи в книге на вершине Олимпа и оставлены вымпелы экспедиции.
Информация об экспедиции в период ее проведения размещалась на специальном сайте, посвященном этому событию:
https://3sea.org.ua/
Фото о подъеме флагов на Олимп в теме «Флаги на Олимп» на стр. 4:
viewtopic.php?t=25&postdays=0&postorder=asc&start=45
В настоящее время экспедиция завершена и команда возвратилась в Украину.

Поздравляю еще раз с наступающим 55-летием ГСО и желаю новых достижений в службе!

С уважением,
В.Слюсаренко – председатель клуба путешественников „Охранатур”
23.08.2007

Фото прилагаю:
(направлено по Еп)

Добавлено: 21 сен 2007, 01:56
Viktor
Фото прилагаю: