Чемпіонат України серед юнаків з техніки гірського туризму

Форум для виртуального общения в помощь тем, кто приходит на собрания к памятнику Шевченко по четвергам в 17 часов.

Модератор: Viktor

Закрыто
Саня Мартынов
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 02 мар 2007, 07:24
Откуда: Донецк

Чемпіонат України серед юнаків з техніки гірського туризму

Сообщение Саня Мартынов »

Выставляю для информации "Положення про всеукраїнські змагання з ТГТ серед учнівської молоді" проводимые на скальном массиве о.Хортица (Запорожье) в период с 28.09 по 1.10 2007г. на дистанциях 2-3 класса

Для информации сообщаю, что:
-согласно постановлению Минсемьимолодьспорта не менее чем за 1,5 месяца организаторы соревнований обязаны подтвердить соревнования предоставлением предварительных заявок. В противном случае соревнования буду исключены из Календаря. Соответственно, просьба собщить мне о своем участии.
-в настоящее время многие бланки (включая предварительную заявку) и требования к командам (в части мандатной комиссии) изменены. Ко мне можно обратиться за дополнительной информацией
-заинтересованным коллективам могу предоставить дополнительную информацию по дистанциям


Приглашаем на соревнования!
Саня Мартынов
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 02 мар 2007, 07:24
Откуда: Донецк

Сообщение Саня Мартынов »

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
від 31.05.07 № 439

............................ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнські змагання з техніки гірського туризму серед учнівської молоді
..........«Чемпіонат України серед юнаків з техніки гірського туризму”

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Всеукраїнські змагання з техніки гірського туризму серед учнівської молоді – «Чемпіонат України серед юнаків з техніки гірського туризму” (далі – змагання) проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Україні як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури та спорту у всебічному гармонійному розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя учнівської молоді.
Головні завдання змагань:
• пропаганда та популяризація спортивного туризму серед учнівської молоді;
• перевірка та підвищення рівня технічної та практичної майстерності спортсменів-туристів;
• визначення найсильніших команд України з техніки гірського туризму серед юнаків;
• сприяння підвищенню безпеки спортивних походів учнівської молоді з гірського туризму.

2. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться з 28 вересня до 01 жовтня 2007 р. у м. Запоріжжі на о. Хортиця.

3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює Міністерство освіти і науки України (далі - МОН). Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на Український державний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді (далі – Центр туризму), Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та Головну суддівську колегію змагань (далі - ГСК), склад якої затверджується Центром туризму.
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі у змаганнях допускаються команди учнів навчальних закладів системи МОН 1991 - 1993 років народження. Учасники повинні мати кваліфікацію не нижче другого спортивного розряду зі спортивного туризму та спеціалізуватися в гірському, пішохідному або спелеогічному туризмі.
Від Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді допускається по одній команді. За попереднім погодженням з Центром туризму за наявності технічної можливості до змагань можуть бути допущені додаткові команди навчальних закладів.
Склад делегації - 11 осіб (8 учасників, з яких не менше двох дівчат, представник команди; тренер, суддя з суддівською кваліфікацією не нижче третьої категорії).

5. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

До програми змагань включено такі види:
- „Гірська техніка” – командні змагання;
- „Рятувальні роботи” – командні змагання.

Змагання проводяться на дистанціях 2-3 класу на скельному рельєфі відповідно до Правил змагань зі спортивного туризму, чинних на момент проведення змагань.
Інформація про умови проведення змагань, перелік етапів та необхідного спорядження, склад команд, залік в окремих видах програми буде надіслано командам після отримання попередньої заявки про участь в змаганнях.

6. ДОКУМЕНТАЦІЯ ТА СТРОКИ ЇЇ ПОДАННЯ

Попередні заявки про участь команд у змаганнях подаються у письмовій формі до Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за адресою 01135, м. Київ-135, а/с 190 до 15 червня 2007 р.
У день заїзду - 28 вересня - команди подають до мандатної комісії на місці проведення змагань такі документи:
іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарсько-фізкультурним диспансером та організацією, що відряджає;
паспорти учасників або свідоцтво про народження (для учасників, які не досягли віку 16 років)
- учнівські квитки або довідки за 2007-2008 н.р. з місця навчання з фотографією, завіреною печаткою, що перекриває фотографію не менше ніж на одну третину, підписані директором навчального закладу;
кваліфікаційні книжки спортсменів;
страхові поліси від нещасних випадків (на всіх учасників змагань та суддю від команди) дійсні на час проведення змагань;
довідки про суддівську кваліфікацію суддів від команд, завірені печаткою відповідної територіальної федерації;
медичні довідки учасників про санітарно-епідеміологічне оточення та щеплення.
Виїзд команд на змагання здійснюється лише за викликом центру туризму.

7.УМОВИ ПРИЙОМУ ТА РОЗМІЩЕННЯ КОМАНД

Команди повинні мати усе необхідне спорядження для участі в змаганнях відповідно до Правил змагань з техніки спортивного туризму, цього Положення та Умов.
Розміщення учасників проводиться в польових умовах. Харчування забезпечується учасниками самостійно.
На місце змагань команди, що не пізніше 15 вересня 2007 року телеграфом (телефоном) сповістять Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді про номер поїзду і вагону та час прибуття, в день заїзду будуть доставлені від залізничного чи автобусного вокзалу м. Запоріжжя до місця проведення змагань автобусом.
За відсутності такого повідомлення команди до місця змагань прямують самостійно.
У день від’їзду команди з місця змагань до залізничного чи автобусного вокзалу м. Запоріжжя будуть доставлені автобусом.

8. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Результат у загальнокомандному заліку визначається за найменшою сумою місць, які зайняла команда в окремих видах програми. У разі, якщо суми місць однакові, перевагу має команда, яка посіла краще місце у виді „Рятувальні роботи”.
Інформація про підведення підсумків в окремих видах програми буде викладена в умовах проведення змагань.
Команди, які посіли 1–3 місця в загальнокомандному заліку та окремих видах програми змагань, нагороджуються грамотами МОН та призами.
Учасники команд, які посіли 1–3 місця в загальнокомандному заліку та окремих видах програми змагань, нагороджуються грамотами Центру туризму та медалями.
Тренери команд, що посіли 1-3 місця окремих видах програми змагань нагороджуються грамотами Центру туризму та медалями.
Тренери команд, що посіли 1-3 місця в загальнокомандному заліку, нагороджуються грамотами МОН та медалями.

9. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати на участь команд у Чемпіонаті України (проїзд, добові, харчування учасників, представників та суддів від команд; прокат спорядження; страхування учасників змагань, придбання спорядження, інвентарю, єдиної спортивної форми тощо) проводяться за рахунок організацій, що відряджають команди на змагання.
Витрати на організацію та проведення змагань, відрядження членів оргкомітету, головної суддівської колегії та обслуговуючого персоналу – за рахунок МОН.
Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя