Відкриті обл. змагання з ТГТ у закр.прим.-м. Горлівка-2008

Форум для виртуального общения в помощь тем, кто приходит на собрания к памятнику Шевченко по четвергам в 17 часов.

Модератор: Viktor

Закрыто
Самуся
Сообщения: 336
Зарегистрирован: 01 сен 2006, 12:04
Откуда: Донецк

Відкриті обл. змагання з ТГТ у закр.прим.-м. Горлівка-2008

Сообщение Самуся »

............................................ПОЛОЖЕННЯ
про відкриті обласні змагання з техніки гірського туризму у закритих приміщеннях на Кубок Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді м. Горлівки

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
Відкриті обласні змагання з техніки гірського туризму у закритих приміщеннях на Кубок Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді м.Горлівки (далі – Кубок) проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в Донецькій області, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури та спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя населення.
Головні завдання Кубка:
• пропаганда та популяризація спортивного туризму серед широких верств населення;
• перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів-туристів;
• визначення найсильніших команд області з техніки гірського туризму;
• сприяння підвищенню безпеки змагань та спортивних походів з гірського туризму.

2 . ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Відкриті обласні змагання проводяться 21-24 лютого 2008 р. у приміщенні Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді за адресою: м. Горлівка, вул. Нестерова, 111.

3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ
3.1. Загальне керівництво Кубка здійснюють Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Обласний центр фізкультурно-оздоровчої роботи та Донецька обласна федерація спортивного туризму (далі - Федерація).
3.2. Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на Горлівський центр туризму, краєзнавства та екскурсій (далі – ЦТКЕ) та головну суддівську колегію Кубка (далі - ГСК), склад якої затверджується Федерацією.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ
4.1. До участі у змаганнях допускаються команди туристських клубів, навчальних закладів та інших організацій.
4.2. У змаганнях беруть участь спортсмени: з кваліфікацією не нижче 3 розряду для виступу на дистанціях третього класу та не нижче 2 юн. розряду зі спортивного туризму для виступу на дистанціях другого класу; з досвідом участі у гірських походах; з досвідом участі у змаганнях з техніки спортивного туризму або з відповідною підготовкою.
4.3. У змаганнях беруть участь спортсмени наступних вікових груп (визначається за роком народження): на дистанціях другого класу (молодша вікова група) - 1991–1995 р.н.; на дистанціях третього класу (старша вікова група) мають право виступати учасники починаючи з 1990 р.н..
4.4. Склад делегації - до 10 осіб, у тому числі:
• представник команди - 1 (може бути учасником);
• основний склад команди - 6 (у т.ч. не менше 1 жінки);
• запасні учасники - до 2;
• суддя - 1 (суддя повинен мати досвід суддівства).

5. ПРОГРАМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ
5.1 Змагання проводяться у відповідності до чинних Правил змагань з техніки спортивного туризму.
5.2. Змагання проводяться на дистанціях II - III класу з двох видів програм у кожній віковій групі:
• "Скелі" — особисто-командні змагання з гірської техніки. Дистанція проходиться зв'язками з контрольним вантажем (вага згідно Умов для кожного класу).
• “Рятувальні роботи” – командні змагання.
5.3. Докладні умови змагань на дистанціях команди одержать на місці змагань.
5.4. Для облаштування дистанцій змагань команди під час проходження мандатної комісії здають до ГСК у тимчасове використання по одній основній вірьовці діаметром 10-12 мм, довжиною по 15-25 метрів, а також по два карабіни. Зазначене спорядження використовується для організації суддівської страховки і повертається командам після закінчення змагань.
5.5. Програма змагань:
20.02.08 - заїзд та розміщення іногородніх команд, робота мандатної комісії (до 22.00), нарада ГСК з представниками команд, жеребкування команд;
21.02.08 - показ дистанцій; робота технічної комісії; урочисте відкриття змагань; змагання на дистанціях «Рятувальні роботи» та «Скелі» (II кл., молодша вікова група);
22.02.08 - продовження змагань;
23.02.08 - змагання на дистанціях «Рятувальні роботи» та «Скелі» (III кл., старша вікова група);
24.02.08 - продовження змагань, визначення результатів, нагородження, закриття, від'їзд учасників.

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ
6.1. Визначення переможців та призерів проводиться відповідно до Правил змагань з техніки спортивного туризму, окремо в кожній віковій групі. Загальнокомандний результат визначається за кращою сумою місць команди на двох дистанціях змагань. Якщо сума місць однакова, перевагу має команда, яка посіла краще місце на дистанції "Рятувальні роботи".
6.2. Команди-призери на окремих дистанціях нагороджуються дипломами Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та, можливо, призами спонсорів, а учасники команд і тренер - дипломами. Команда, яка посіла перше місце у загальному заліку на дистанціях III класу нагороджується перехідним Кубком.

7. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ ТА ФІНАНСУВАННЯ
7.1. До участі у змаганнях допускаються команди, що мають необхідну кваліфікацію учасників та суддів, здали необхідне спорядження та пройшли мандатну комісію змагань.
7.2. Команди повинні мати усе необхідне спорядження для участі в змаганнях відповідно до Правил змагань з техніки спортивного туризму та Положення про змагання.
7.3. Відповідальність за якість та безпечне використання усього спорядження учасників несе представник команди та самі учасники.
7.4. Відповідальність за наслідки, викликані порушенням безпеки з вини учасника, несе учасник, який допустив порушення.
7.5. Розміщення учасників проводиться в приміщеннях з опаленням. Всі члени делегації повинні мати спорядження для ночівлі та змінне взуття. Харчування забезпечується учасниками самостійно.
7.6. Витрати, пов'язані з організацією та проведенням змагань здійснюються за рахунок залучених Федерацією коштів.
7.7. Витрати з участі команд у змаганнях проводяться за рахунок коштів організацій, що відряджають команди на змагання або (та) залучених коштів.
7.8. Витрати на проїзд, харчування та витрати на відряждення керівникам команд - за рахунок організацій, що відряджають.
7.9. Команди підтверджують свою участь до 01.02.08 за адресою: 84627, м. Горлівка, вул. Нестерова, 111, ЦТКЕ м. Горлівкі; або по е-mail: oxun@mail.ru чи по телефону: 8 (095) 302–13–62 (Денис Карасьов).

8. ЗАЯВКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ КОМАНДАМИ
У день заїзду команди подають до мандатної комісії такі документи:
• іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем, медичним закладом та організацією, що відряджає;
• документ, що засвідчує особистість учасника (свідоцтво про народження, учнівський квіток, паспорт);
• класифікаційні книжки спортсменів або довідки про досвід участі спортсменів у спортивних походах;
• страхові поліси від нещасних випадків на спортивних заходах (на всіх учасників змагань, у т.ч. на суддів від команди) дійсні на час змагань та у дорозі.

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ
Життя прекрасне ще й тому, що можна мандрувати.
Закрыто

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей