Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008

Форум для виртуального общения в помощь тем, кто приходит на собрания к памятнику Шевченко по четвергам в 17 часов.

Модератор: Viktor

Закрыто
Самуся
Сообщения: 336
Зарегистрирован: 01 сен 2006, 12:04
Откуда: Донецк

Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008

Сообщение Самуся »

............................ПОЛОЖЕННЯ
про відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму

1. Мета та завдання.
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку спортивного туризму в області як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному гармонійному розвитку особи, сприяння формуванню здорового способу життя населення, покращання його фізичного та морального стану.
Головні завдання змагань:
• пропаганда та популяризація спортивного туризму серед широких верств населення
регіону як потужного засобу зміцнення здоров’я і виховання патріотизму, формування
свідомості людини щодо повсякденного ведення здорового способу життя;
• перевірка та підвищення рівня технічної та тактичної майстерності спортсменів;
• визначення найсильніших команд регіону з техніки спортивного туризму;
• виявлення перспективного резерву спортивного туризму;
• сприяння підвищенню безпеки змагань та спортивних походів з водного туризму;
• підвищення кваліфікації суддівських кадрів.

2. Термін та місце проведення

2.1. Змагання проводяться 23-25 травня 2008 року на р. Кринка, в районі с. Ново-Петрівка Амвросіївського р-ну Донецької області.

3. Керівництво та організація змагань

3.1. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснюється Управлінням з фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, Центром фізкультурно-оздоровчої роботи та Донецькою обласною федерацією спортивного туризму.
3.2. Безпосередня робота з організації та проведення змагань здійснюється Донецькою обласною федерацією спортивного туризму та сформованою нею головною суддівською колегією.

4. Умови та програма проведення змагань

4.1 Змагання проводяться згідно з чинними Правилами змагань зі спортивного туризму на дистанції 2-3 класу.
4.2. Змагання включають до себе слідуючи технічні етапи: коротка траса з воротами для байдарок (чоловічий та змішаний екіпажі), катамаранів-двійок, катамаранів-чотвірок, каяків (по дві залікових спроби) та рятувальні роботи и переправа вбрід.
На короткій трасі у особистому заліку до участі у змаганнях допускаються екіпажі усіх видів суден.
4.3. У разі необхідності, до цього Положення можуть додатково розроблятися і своєчасно повідомляться учасникам умови проведення змагань, які не повинні суперечити Правилам.
4.4. Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження учасників несе представник команди або самі учасники.
4.5. Відповідальність за підготовку учасників команд вимогам, необхідних для безпечного проходження відповідних дистанцій, несуть представники команд.
4.6. Програма змагань:
23 травня – заїзд учасників; початок роботи мандатної комісії; з 19.00 подання заявок до
мандатної комісії;
24 травня – подання заявок до мандатної комісії; 9.00 закінчення роботи мандатної комісії,
відкриття змагань; нарада представників команд; семінар суддів; змагання на
короткій трасі;
25 травня – нарада представників; змагання з рятувальних робіт; підведення
підсумків змагань; нагородження переможців; закриття змагань та від’їзд
учасників.

5. Учасники та спорядження змагань

5.1. У змаганнях можуть брати участь команди колективів фізичної культури, туристських і спортивних клубів, громадських організацій.
5.2. До змагань допускаються учасники не молодше 16 років, що не мають медичних протипоказань, вміють плавати і мають досвід участі у походах не нижче 1-ї категорії складності або 3-й спортивний розряд з СТБ (ТВТ).
5.3. Склад команди не менш 11 осіб та не більш 14. У тому числі: екіпажі байдарки-двійки (чоловічий та змішаний), катамарана двійки, катамарана четвірки, каяк, суддя від команди, представник команди, запасний. Для виступу у класі каяків можна використовувати будь-якого члена команди, крім судді.
5.4. Команди та екіпажі повинні бути забезпечені плавзасобами (байдарки та каяки з обв`язкою та ємкостями, що не топляться; катамарани двійки), спеціальним спорядження (каски, рятувальні жилети), мати взуття та одяг, який захищає тіло окрім грон рук; рятувальним спорядженням (неменше 1-го рятувального кінця, 4 страхувальні системи (обв`язки) для членів команди, 8 карабінів, 2 рятувальні мотузки не менш 50 метрів у тому числі 1 основна).
5.5. Після постановки дистанції вихід на трасу заборонено.
5.6. У разі невиконання вимог п.п. 5.2-5.5 Положення команди до старту у даному етапі не допускаються.
5.7. Екіпажі особистого заліку допускаються до старту після проходження траси екіпажами команд.

6. Заявки та документація, що подаються командами
та екіпажами особистого заліку

6.1. Команди подають з 19.00 23 травня до 9.00 24 травня до мандатної комісії на місці проведення змагань такі документи:
• іменну заявку за встановленою формою, завірену лікарем, медичним закладом, організацією, що відряджає;
• реєстраційний лист команди за встановленою формою;
• класифікаційні книжки спортсменів, або документ, який підтверджує туристський досвід;
• страхові поліси від нещасних випадків (на усіх спортсменів та суддів від команд), дійсні на час змагань;
• паспорти учасників, або інші документи, які підтверджують особу;

6.2. До участі у змаганнях не допускаються команди та екіпажі особистого заліку, які не пройшли мандатну комісію змагань та не ввели до складу суддівської колегії змагань суддів від команд, передбачених п.5.3 Положення.

7. Визначення переможців

7.1. Команда-переможець визначається з числа повних команд по сумі місць, зайнятих на короткій трасі, рятувальних роботах та переправі. При рівній сумі місць перемагає команда, що посіла краще місце у рятувальних роботах.
7.2. На короткій трасі команда-переможець визначається по сумі місць, зайнятих екіпажами суден (байдарки – чоловічий та змішаний екіпажі, катамарана-двійки, каяк). При рівній сумі місць перемагає команда, що посіла більше перших місць, а при їх однаковій кількості перемагає команда з меншим стартовим номером.
7.3. Екіпаж-переможець визначається по результату кращої із залікових спроб у кожному класі суден. При однаковому результаті перемагає екіпаж, що має меншу суму штрафів.
7.4. Команда-переможець у рятувальних роботах визначається по кращому результату (час та сумарний штраф на етапі). При однакових результатах перемагає команда з меншою сумою штрафів, а при однаковій сумі штрафів – команда з меншим стартовим номером.
7.5. Команди і екіпажі, що не одержали заліку, посідають місце N+1, де N – кількість команд або екіпажів у даному виді змагань.
7.6. Команди, які не брали участі у якомусь етапі, вважаються неповними і посідають місця у загальному заліку після повних команд.

8. Нагородження переможців

8.1. Команда-переможець нагороджується переходячим Кубком і грамотою, команди-призери нагороджуються грамотами Управління з фізичної культури та спорту.
8.2. Команди-переможці та призери на короткій трасі та у рятувальних роботах і переправі нагороджуються грамотами.
8.3. Учасники-переможці та призери у видах змагань на короткій трасі нагороджуються грамотами.

9. Фінансування змагань

9.1. Фінансування підготовки та проведення змагань здійснюється їх організаторами.
9.2. Витрати з участі команд у змаганнях (проїзд, добові, харчування, проживання учасників, представників та суддів від команд; прокат спорядження; страхування учасників та суддів від команд на період змагань та проїзду тощо) проводяться за рахунок коштів організацій, що відряджають команди або інших залучених коштів.
10. Особливі умови
10.1. Розміщення учасників змагань проводиться у польових умовах. Команди повинні мати усе необхідне для проживання у польових умовах та самостійного приготування їжі.
10.2. Після закриття змагань команди повинні прибрати місце проживання та харчування і вивезти сміття.

ДАНЕ ПОЛОЖЕННЯ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

Водна комісія Донецької обласної Федерації спортивного туризму
Життя прекрасне ще й тому, що можна мандрувати.
Аватара пользователя
Viktor
Сообщения: 5362
Зарегистрирован: 14 июл 2006, 22:05
Откуда: Донецк
Контактная информация:

Первые впечатления

Сообщение Viktor »

Первые впечатления

Так сложилась ситуация, что сразу 3 открытых чемпионата области проходили в одно время в трех местах.
Задумали с Президентом Самусей С.И. посетить в эти 2 дня все эти соревнования. И, что вначале казалось нереальным, удалось осуществить.

Первым нашим маршрутом была поездка в Новопетровку на пороги, где проводились соревнования «Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму».
Находились мы здесь с 21 часа в пятницу 23 мая до обеда в субботу 24 мая. Впечатления от их организации остались самые положительные.

Нашей водной комиссии, Главному судье Елене Володиной и всем его участникам (судьям и спортсменам) удалось создать великолепные условия не только спортсменам, но всем поклонникам и ветеранам этого вида. Получились не просто соревнования, а настоящий слет туристов. На берегу речки Крынка собралось более 100 человек. Сюда съехались также ветераны со всех уголков.

Мне, как представителю КРК, видится, что именно такой подход способствует избегать жалоб, споров и др. недоразумений с которыми приходилось разбираться нашей комиссии ранее.

И хотя место проведения для водников уже давно стало традиционным, посещение соревнований руководством недавно созданного РЛП «Донецкий Кряж» во главе с его директором Игорем Верещетиным, вселило не только им надежды на популяризацию парка мероприятиями федерации, но и нам членам федерации на взаимодействие в дальнейшем.

Мои впечатления, надеюсь, дополнит фоторепортаж Президента федерации Самуси С.И. и результаты соревнований, которые станут залогом безопасного проведения предстоящих летних походов и экспедиций.

С уважением к Вам, председатель КРК Виктор Слюсаренко.
Будь счастлив - путешествуй.
Самуся
Сообщения: 336
Зарегистрирован: 01 сен 2006, 12:04
Откуда: Донецк

Сообщение Самуся »

Фото с соревнований
Вложения
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - На открытии соревнований.jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - На открытии соревнований.jpg (47.39 КБ) 11012 просмотров
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - На дистанциия каякер.jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - На дистанциия каякер.jpg (70.41 КБ) 11013 просмотров
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Встреча с директором РЛП Донецкий кряж.jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Встреча с директором РЛП Донецкий кряж.jpg (94.82 КБ) 11013 просмотров
Життя прекрасне ще й тому, що можна мандрувати.
Самуся
Сообщения: 336
Зарегистрирован: 01 сен 2006, 12:04
Откуда: Донецк

Сообщение Самуся »

...
Вложения
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Байдарочники на дистанции.jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Байдарочники на дистанции.jpg (99.26 КБ) 11009 просмотров
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Подготовка к заплыву.jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Подготовка к заплыву.jpg (75.09 КБ) 11009 просмотров
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Спящая красавица (девушка с веслом).jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Спящая красавица (девушка с веслом).jpg (90.65 КБ) 11011 просмотров
Життя прекрасне ще й тому, що можна мандрувати.
Самуся
Сообщения: 336
Зарегистрирован: 01 сен 2006, 12:04
Откуда: Донецк

Сообщение Самуся »

...
Вложения
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Ветераны туризма.jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Ветераны туризма.jpg (21.82 КБ) 11008 просмотров
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Мокрозадые не тонут.jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Мокрозадые не тонут.jpg (62.87 КБ) 11008 просмотров
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Передых..jpg
Відкритий Кубок Донецької області з техніки водного туризму 23-25 травня 2008 - Передых..jpg (78.97 КБ) 11008 просмотров
Життя прекрасне ще й тому, що можна мандрувати.
Закрыто
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Google [поисковый робот] и 0 гостей