З Донецька вирушив у перший рейс поїзд до Ворохти за новим маршрутом

Транспортный раздел - это:
– обсуждение маршрута поездки из п.А в п.Б, в т.ч. поиск альтернативных путей;
– выбор вида транспорта для осуществления поездки;
– совместное планирование поездки на различных видах транспорта;
– совместное планирование транспортного процесса с экскурсионным, отдыхом и процессом ожидания;
– максимизация количества посещаемых объектов за отведенное на поездку время при сохранении результативности и информативности посещения каждого из них;
– вопросы надежности и безопасности поездки, взаимоконтроля и связи участников.
Автор и провідник форума – Белицкий Павел

Модераторы: Viktor, Pabel

Ответить
Pabel
Сообщения: 188
Зарегистрирован: 14 сен 2007, 14:56
Откуда: Donetsk
Контактная информация:

З Донецька вирушив у перший рейс поїзд до Ворохти за новим маршрутом

Сообщение Pabel »

http://railway.dn.ua/index.php?index=3

10 грудня 2010 року о 8:30 зі станції Донецьк урочисто відправили у перший рейс поїзд №551/552 за новим маршрутом Донецьк— Дніпропетровськ—Київ—Ворохта—Дніпропетровськ—Донецьк. Цим спеціальним рейсом, у який разом з іншими пасажирами вирушили шахтарі та металурги розпочинається всеукраїнська акція «Укрзалізниця єднає Україну». Вона проходить в рамках підготовки до святкування 150-річчя українських залізниць. Метою акції є популяризація залізничного транспорту.
В урочистому відкритті нового маршруту у Донецьку взяли участь начальник Донецької залізниці Микола Рогов, заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Аліпов та перший заступник Донецького міського голови Микола Волков.
У поїздку на Прикарпаття запрошені шахтарі та металурги. Для них Укрзалізниця спільно з Івано-Франківською облдержадміністрацією організували пізнавальну екскурсію мальовничими місцями Західної України. Завдяки цьому представники соціально важливих робітничих професій мають можливість ознайомлення з визначними пам’ятками культури та архітектури, місцевими традиціями, колоритом та звичаями карпатського регіону.
Начальник Донецької залізниці Микола Рогов зазначив, що цей новий рейс сприяє об’єднанню промислового Донбасу і Західної України. Квитки на поїзд користуються великим попитом. Користується популярністю також і автомобілевоз. Під час першого рейсу перевозиться 6 автомобілів із восьми, які вміщує спеціальний вагон. Особливістю поїзда є те, що пасажири зможуть доїхати у Прикарпаття без пересадок за 25 годин.
Поїзд прямує через станції Львів, Івано-Франківськ, Яремча, Микуличин. У його складі сім вагонів. Для пасажирів створена можливість перевезти до Карпат автомобіль, оскільки у складі поїзда курсує автомобілевоз.
Курсувати регулярно поїзд №551/552 за маршрутом Донецьк – Дніпропетровськ – Київ – Ворохта – Дніпропетровськ – Донецьк буде з 25 грудня по 15 січня. По непарних датах: відправленням з Донецька о 8:30, прибуттям до Ворохти об 11:40. Зворотно з Ворохти потяг відправлятиметься о 20:22, прибуття до Донецька о 21:30, а також відправленням з Дніпропетровська о 12.36, прибуттям до Ворохти наступної доби об 11.40, відправленням з Ворохти по парних числах о 20.22, прибуттям до Дніпропетровська наступної доби о 17.28.

Довідка:
Вартість квитків: СВ - 758 грн, купе - 191 грн, плацкарт - 125 грн. Вартість перевезення легкового автомобіля вагою до 2 тонн складе 1484 грн.
Крім поїзда №551/552 «Донецьк-Дніпропетровськ-Київ-Ворохта» курсуватиме ще потяг № 515/516 «Київ – Ворохта». До складу вказаних поїздів буде включено автомобілевози.


Прес-служба Донецької залiзницi
pressa@railway.dn.ua
www.railway.dn.ua
тел.(062) 319-66-91
B.P.V.
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей